Captive Mind 2.

5. prosince 2010 v 19:45 | снäитзllкä змirrз |  [FFs]

Billovi spadla čelist. Věděl, že mu Tom chce ublížit, ale pořád to byla jenom taková "teorie". Neslyšel to nahlas. Až teď. Teď mu to Tom přímo a otevřeně řekl, jako kdyby to byla ta nejnormálnější věc. On chtěl, aby Bill trpěl. Ubližoval mu a dělalo mu radost vidět, že trpí.
" Zavři pusu," poznamenal Tom s úsměvem. Vypadal jako normální kluk. Až na to, že nebyl. Nebyl normální.
Bill sklapl pusu a zadíval se Tomovi do očí. Bylo možné, že je takový krásný kluk tak zlý?
" Pojď si užít to překvapení. Nebo dřív vytrhneme ten kroužek?"

" Ne, Ne! Nic. Nechci nic. Nemůžeš mě prostě nechat být?" Zakřičel Bill a zase začal kroutit hlavou, jakoby se chtěl sám přesvědčit.
" Nemůžu.Vybral jsem si tě z miliónu dalších lidí. Jsi výjimečný. Tak něčím zvláštní, víš? Jako já. Jsem jiný, než ostatní. Nevím proč, ale už to tak prostě je. A ty taky. Možná jsi stejně divný, nebo jinak, ale to nemění skutečnost, že jsi pořád jiný. Víš, možná jsi mi podobný ještě víc, než jsem tušil. A ty to víš. Možná si to ani teď neuvědomuješ, ale to příde. Pochopíš. A já ti v tom chci pomoct. Ať už po dobrém, nebo po zlém. I když, já bych radši po zlém, ale to už asi víš. Víš, já to prostě cítím. Nejsi jako ostatní. Ostatní nebyli víc, než hračka. To ty jsi taky, ale máš v sobě něco.... Nevím, nedokážu to popsat. Ale myslím, že tě nezabiju. To je dobré, ne?" Zeptal se a zvedl obočí.
" Ne. Nejradši bych byl, kdybys mě pustil."
" To neudělám."
" Pak mě radši zabij. Nejsem žádná tvoje hračka a už vůbec nejsem jako ty. Nesnáším tě! Kradeš lidem životy, které si prostě vezmeš. Neptáš se jich. Prostě je jen tak vezmeš, ukradneš jim život a pak je mučíš. Dělá ti to potěšení, koukat když někdo trpí?" Zeptal se Bill hlasem, ze kterého sršela nenávist a hněv. Tom se usmál a přikývl.
" Miluju to. Je to jako droga."
" A jak by se líbilo tobě, kdyby ti to někdo udělal? Řekněme, že třeba já. Já bych to dřív nikdy neudělal, ale teď.... Když jsem poznal, co v tobě je . Jaké zlo máš v sobě. S radostí bych tě vykuchal."
" Já věděl, že jsi stejný jako já. Nemůžeš to schovat." Zašeptal Tom Billovi do ucha, do kterého ho o pár vteřin později kousl. Jemně, ale přesto tak, aby to Billa bolelo. Bill usykl bolestí, ale držel.
Tom jemně skousával Billovo ucho a přemístil se níž. Rty měl na Billově čelisti, kde mu dal polibek a pak ho pevně stiskl kolem krku. Bill vytřeštil oči a lapal po vzduchu. Tom svůj stisk uvolnil a posumál se. Pak si ho tvrdě přitáhl za temeno hlavy a přitiskl své rty na Billovy. Probojovával si cestu, a když Bill zatnul zuby, chytil ho za čelist. Jazykem pronikl do Billových úst a když se jejich jazyky setkaly, oběma projel elektrický výboj. Tom Billa dravě líbal a Bill se snažil ze sevření uniknout. Najednou se dravý a trvdý polibek změnil v polibek plný vášně. Bill se přestal bránit a začal spolupracovat. Tom povolil stisk a pohladil Billa po vlasech. Jejich jazyky hrály svou roli, proplétaly se a bojovaly o dominanci.
Pak se Tom odtáhl a usmál se. Znovu se naklonil k Billovi a kousl ho do dolního rtu. Bill se trhavě nadechl a usykl. Z jeho dolního rtu kapalo pár kapiček krve, které Tom hned slízl jazykem.
" Vidíš, bude se ti tady líbit."
" To ani náhodou," odporoval Bill. " Proč mě tady vůbec držíš?"
" To už jsem ti vysvětlil, Bille. Až, teda jestli, tě pustím, tak budeš jako já. Budeme tu bydlet spolu. Ještě jsi neviděl ani můj dům. Je opravdu krásný."
" Zatím jediné, co jsem viděl z tvého domu byl tenhle hnusnej sklep."
" Neboj, však se dočkáš, když budeš hodný. Záleží to na tobě."
" Nemám na co se těšit." Řekl Bill a odrvátil hlavu. Tom ho chytil za tvář a otočil ho tak, aby mu hleděl do očí.
" A co na mě? Na náš společný život? Na to se netěšíš?"
Na to Bill nedokázal odpovědět. K Tomovi cítil mnoho pocitů. Nenávist byla ale největší. Pokud se ale zaměřil hloubš do pocitů, našel tam i kladné emoce. Tom byl krásný. Dobře líbal. Jenže tu pořád zůstával fakt, že ho vězní, mučí a týrá.
Tom se naklonil k Billovi, aby ho znovu políbil. Bill se ale odvrátil.
" Tak tohle ne. Mě nikdo neodmítá. A už vůbec ne ty!" Zařval a vlepil Billovi facku. Přitiskl mu rty na své, otevřel Billovi pusu a chytil zuby Billovu kuličku v jazyku.
Billovi začalo docházet, co se chystá Tom udělat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anett.S Anett.S | 5. prosince 2010 v 21:02 | Reagovat

Ježiš, ten Tom je psychopat ;DDD no co, každej je nějakej :DD chci další dííl ♥_♥

2 lucinQáá lucinQáá | Web | 5. prosince 2010 v 22:13 | Reagovat

↑↑↑ neboj, dočkáš se :D už máme další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama