Until The End

21. října 2010 v 20:37 | снäитзllкä змirrз |  [dnevnik]
Until The End
Až do konce... Kolik lidí z nás, si tohle řeklo? Kolik z nás si řeklo ,,Nevzdám to, dokud to nedokážu!" ... Kolik z nás? Řekla bych,

že úplně každý. Dokonce i já. A kolik z nás to splnilo? Já bych řekla, že u mě se to nepovedlo ani jednou, ale litovat toho nelituju. Teď jsem si to řekla zase,
ale také jsem si řekla k tomu i něco jiného...
*Love it*
Jsem slaboch! Velký nic! Jestli chci něco dokázat, tak tohle je moje opravdová šance a poud tohle zmeškám... Tak NIC zůstanu asi napořád.

O co že vlastně jde? Chci jít na konzervatoř, se zpěvem. Mamina volala mojí učitelce zpěvu a abych to tak nějak zhrnula, že by řekla něco jako že na to ani nemám? Ale taky řekla pá¨r jiných věcí... Jestli tohle chci dokázat, mucím cvičit... Deno deně. Prej je jí líto, že jsem jí to neřekla já sama a hlavně dřív. Do zpěvu chodím ani ne rok a to je moje velké mínus. Chce se mnou cvičit lidovky abych se zlepšila celkově, protože na tom se nejlíp pozná, jak na tom člověk se zpěvem je a nejlíp se na tom procvičuje... Zpěv je jako kreslení. Když kreslíte každý den, dokážete za nějakou tu dobu nakreslit cokoliv, na co si ukážete, kreslení se dá naučit, ale jestli chcete být opravdu dobří, musíte mít aspoň malý počáteční talent. Můj počáteční talent ve zpěvu, byl snad minimální. Já sama na sobě můžu vidět pokroky, jaké jsem dělala za ten půl rok a to mi řekla velkou pochvalou i učitelka v úterý. Sem sama se sebou jakš-takš spokojená, ale musí to být ještě lepší. Za tímhle snem si chci doopravdy jít ať to stojí co chce.

Možná si hodně lidí řekne "Ale šak co, je to jen škola." Ale... Pro některé lidi tyhle věci znamenají víc... Například? Chci si něco doopravdy dokázat, že něco umím, že na něco mám, že doopravdy nejsem to pouhé velké nevírazné NIC! Mám na to? Já doufám, že ano a opravdu se hodlám snažit.

Kromě na tomhle jsem se rozhodla zapracovat i na vzhledu :)
Mamka mi slíbila, že mě objedná ke kadeřnici, za peníze k Vánocům co dostanu, si musím do té doby něco na sebe vyhlídnout, trošku se prohrabat ve stylech, co se ke mě bude nejvíc hodit a co se mi hlavně bude líbit. Chci prošmejdit s prázdnou peněženkou každej obchod ve Zlíně, abych našla to, co mi sedne. Kromě toho chci... Zhubnout. Nejsem tlustá, ne, tak se tomu říct nedá. Lidi okolo mě, co třeba potkávám ve škole, jsou na tom někdy o hodně hůř než já, jenže na mě si toho lidi všímají víc, protože nejsem zrovna oblíbený člověk :) Ale to mi nevadí ;)

Jestli se bojím toho, jak na mě zareágujou až příjdu do školy takocá, jaká jsem vždycky chtěla být? Dokážu to? S vírou se dá docílit čehokoliv. I když se jedná jenom o vzhled. Já myslím, že mám pevnou vůli a jen tak se tohohle nevzdám bez toho, abych na sobě aspoň trošku nezapracovala. :)

Držte mi prosím palečky, teď se musím doopravdy snažit ;)

Ch. * ♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sisa Sisa | Web | 21. října 2010 v 20:43 | Reagovat

Zlatí... to vieš že to zvladneš :)...A talent určite máš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama