I love your smile ♥

16. října 2010 v 23:42 | снäитзllкä змirrз |  [dnevnik]

Ať už je to Dlouho jsem nic nenapsala, lae mám takovou slabou chvilku, tak sem si řekla, že se z toho aspoň trošku vypíšu.
U*

Kdokoliv bude číást tento článek, bude si o mě na 100% myslet, že jsem akorád tak malá naivní fanatička s bujnou fantazí.
A víte co? Ano, jsem. A je mi jedno, že to všichni ví, že si to všichni myslí. Já mám na to svůj vlastní názor a nikdo mě pochopit nemůže, jen ten, kdo si prožívá úplně to samé. Je takovích lidí víc, jsou na tom hůř než já. Jen chci jednou vidět ty oči, slyšet ten hlas. Nechci o tom jenom snít, povídat a psát. Chci svoje sny prožít a mezi mé sny patří i ON. Oh, jistě. Sen, který se mi nikdy, ale NIKDY nemůže splnit. Noci plné slz, sny plné JEHO. Ale vítě co? Já věřím, že jednou to dokážu a budu mít to, co chci. Jsem vlastně ještě dítě, mu je jednadvacet. Odmítnutí? Víc než jisté. Když si někdo jde za tím, po čem touží, splní se mu to. Ale je to cesta plná slz, krve, obětí a potu.

Krev, škrábance, žiletka (?), šrámi... Nejhůř ale bolí to, co je na srdci, bohužel.Ať už je to jeho tetování, jeho krásné oči, nebo úsměv, všechno mě poslední roky dostává dokolen a i když jsem se pokoušela před tím utéct, zapomonout, nejde to a nikdy nepůjde! Když jednou, tak pro vždy. A to platí u všeho, u všech závislostí který mám, ale on je a bude ta největší ze všech. Nikdo to nerespektuje, všichni se smějí, odsuzují mě za to, ale neví jaký to je. Nechci, aby mě všichni brali takovou, jaká nejsem, ale názor jim z hlavy nevytluču. Je mi líto, že mají o mě záporné mínění, ale lidi soudí podle toho, co je navenek, ne podle toho, co je uvnitř a to je kurevská škoda...
Star
Eyes
Smile
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katt Katt | 17. října 2010 v 14:33 | Reagovat

Zlato? Úžasně napsaný.. :)* Cítím to úplně stejně..Nikdo to nedokáže pochopit a pro každého jsme jen malé holky.. A co má být? Jejich názor mi je u prdele ;D Taky po tom toužím. Vidět jeho oči, úsměv.. Vidět ho naživo.. Z blízka. Dotknout se ho a vědět, že je opravdu živá osoba..

2 GingerBalletGirl GingerBalletGirl | Web | 18. října 2010 v 17:07 | Reagovat

Nobody cares, when you wanna live your dream, untill this dream is their too ...
Každý má něco, za co chce bojovat, a když lidi zjistí, co to je, rádi se tomu zasmějí a zesměšní to. Mě se taky už tři roky otlouká o hlavu, že jsem na tančení stará, i když tančím od pěti let, a chci si za tím jít ještě dál a ještě déle. Ale sorry, oni pro nic nežijou, tak ty taky nesmíš, jinak jsi jiná a to bylo vždycky špatně. A proto žiju se sluchátkama v uších a se špičkami na nohou, abych neslyšela jejich poznámky a jela si to svoje. Jinak to nejde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama