I close my eyes 1.

10. září 2010 v 21:03 | chantelle emirre |  [FFs]
I close my eyes

Mladá dívka svázala své zrzavé lokny fialovou gumičkou, a účes doplnila pár drobnýma sponkama. Pousmála se na sebe do zrcadla a pomalu si rozepínala knoflíček od knoflíčku své bílé košile, kterou následovně položila na postel. Dlouhé štíhlé prsty přejeli po jejím pásku na kalhotách, který několika tahy rozepla, tak jako knoflík a zip kalhot a kalhoty i s páskem sletěli k jejím kotníkům. Pousmála se a pomalími kroky přešla ke své skříni s oblečením. Otevřela ji, a prohlédla si pečlivě poskládané komínky jejího oblečení. Skousnula si ret, sáhla po krátké světlé sukni a růžovém tričku bez ramínek. Oblékla se, a vyšla z pokoje.

Zamířila naproti do koupelny. Přešla k umyvadlu, nad ktrým bylo velké zrcadlo s menší skříňkou, v níž měla Lena své líčení. Otevřela skříňku, vyndala z ní make-up, pudr, řasenku, stíny a tužku na oči. Položila vše na umyvadlo. Nejdřív vzala do ruky make-up, a tenkou vrstvu si rozetřela po tváři, naníž pak nanesla pudr. Oči si vyzdobila světle růžovíma stínama, tenkou čárou oční tužky, a to vše doplňovala lehce nanesená rasenka na jejích dlouhých řasách. Podívala se do zrcadla. Na první pohled, by si každý myslel, že je Lena spokojená, ale nikdo neviděl, co se skrývá uvnitř téhle dívky. Pousmála se na sebe do zrcadla a líčení vrátila zpět do skříňky v zrcadle. Otočila se na patě, a vyšla ven z koupelny. Zavřela za sebou bílé zdobené dveře se zlatou klikou a šla po delší chodbě směrem ke schodišti. Šla mezi dvěmi čiště bílími stěnami. Svůj pohled zabodávala zamyšleně do země, konečky jejích prstů jezdily po bílé zdi, pravá noha střídala druhou. Tak to šlo, dokud nedošla ke schodišti, a pomalu nesešla dolů do předsíně. Rozhlédla se s poúsměvem na rtech okolo sebe, povzdechla si. Capot jejích bosích nohou se rozléhal po celé prostorné místnosti, než její chodidla začal hřát teplý oranžový koberec obývacího pokoje, který byl barevně sladěný s celou místností.

"Ahoj," pípla stále s poúsměvem a posadila se na velkou oranžovo-béžovou sedačku.
"Moc si nesedej, Yulia je tady za chvíly," zvedla k ní od novin pohled Cleo. Cleo byla Lenina nevlastní matka.
"Jinak ahoj," usmála se a napila se z šálku svého čaje.
"Yulia? Ale... Dnes je sobota," divila se zrzka a nakrčila obočí.
"Volala jsem jí, aby došla i dnes, když jsi zameškala středeční hodinu, kvůli nemoci," usmála se mile brunetka vedle Leny. Zrzka si povzdechla a zabořila pohled do podlahy.
"Copak? Děje se něco?" zvedla Cleo obočí a podívala se na dívku vedle sebe. Lena se pousmála a zakroutila hlavou.
"Vůbec nic," pípla tiše a pomalu se zvedla ze sedačky.
"Jde se připravit," řekla a zmizela v chodbě. Prošla přes celou chodbu s němími zdi, než se dostala k velkým dveřím. otevřela je. Naskytl se jí pohled na velkou místnost, s úžasnou akustikou. Krom velkého černého klavíru, tady nebylo nic jiného. Dřevěná podlaha, bílé rámy oken, bílé závěsy a křišťálový lustr. Sjela pohledem celou místnost, kterou znala do detailu. Přejela dlaní po  rutrech a vklouzla dovniř, zavřela za sebou dveře. Tichými kroky bosích nohou přešla až ke klavíru, ze který se posadila na černou nízkou židly. Přejela konečky prstů po bílích klávesách a přivřela oči. Lehce začala hrát první tóny své nejoblíbenější písně.


Její myšlenky byli mimo realitu, mimo přítomný svět, a tuhle prízdnou chladnou místnost. Černé vlasy, světlé oči... Porcelánová kůže.
Její myšlenky ji nenechali všimnout si otevření dveří, ve kterých se oběvila černovlasá dívka. Její světlé, šedé oči padly okamžitě k zrzavé dívce hrajíí krásné a čisté tóny na velký černý klavýr. Zachvěla se a tiše zavřela dveře.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yulia xD Yulia xD | 11. září 2010 v 11:11 | Reagovat

Jeejda xD Ty jsi fakt muuj talent.. xD
Já tš žheru..Beejku xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama